PERE VIRGILI

PERE VIRGILI

Coordinador de centre: 

Sergi Mampel: sergi.mampel@asperger.cat

 

Equip de psicòlegs:

Judith López: judith.lopez@asperger.cat

Jordi Bosch: jordi.bosch@asperger.cat

Josep M. Ribé: josepm.ribe@asperger.cat

 

LA SAGRERA

LA SAGRERA

Coordinadora de centre: 

Blanca Garcia: blanca.garcia@asperger.cat

 

Equip de psicòlegs:

Sara Casado: sara.casado@asperger.cat

Jordi Bosch: jordi.bosch@asperger.cat

Anna Tomàs: anna.tomas@asperger.cat

Sergi Mampel: sergi.mampel@asperger.cat

David López: david.lopez@asperger.cat

Noemí Molina: noemi.molina@asperger.cat

Andrea Ruiz: andrea.ruiz@asperger.cat

BAIX LLOBREGAT (VILADECANS I CORNELLÀ)

BAIX LLOBREGAT (VILADECANS I CORNELLÀ)

Coordinadora de centre i Coordinadora Clínica:

Sara Casado: sara.casado@asperger.cat

 

Equip de psicòlegs i psicòlogues:

Marta Benages: marta.benages@asperger.cat

Astrid Boné: astrid.bone@asperger.cat

Inma Sanz: inma.sanz@asperger.cat

Dani Eroles: dani.eroles@asperger.cat

Marina Montemayor: marina.montemayor@asperger.cat

Josep Maria Ribé: josepm.ribe@asperger.cat

Andrea Ruiz: andrea.ruiz@asperger.cat

Anna Tomàs: anna.tomas@asperger.cat

VALLÈS ORIENTAL

VALLÈS ORIENTAL

Coordinador de centre: 

Dani Eroles: dani.eroles@asperger.cat 

 

Psicòlogues: 

Marina Montemayor: marina.montemayor@asperger.cat

Noemí Molina: noemi.molina@asperger.cat

Sònia Sanchez: sonia.sanchez@asperger.cat

ANOIA

ANOIA

Coordinador de centre: 

Dani Eroles: dani.eroles@asperger.cat

 

Psicòloga: 

Núria Esteve: nuria.esteve@asperger.cat

ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ

ANOIA

Directora:

Natàlia Radó: natalia.rado@asperger.cat

 

Administrativa:

Lorena Parets: administracio@asperger.cat